Arbisz - Artystyczna Biżuteria w Gdańsku

Nasza historia


Wyrobem bursztynowej biżuterii artystycznej zajmujemy się od ponad pięćdziesięciu lat.

Firmę, w 1970 roku, założyli Jan i Halina Szczubełek, małżeństwo, które postanowiło związać swoje życie z bursztynem i tworzyć biżuterię elegancką, klasyczną i unikalną.

Półwiecze doświadczenia w branży czyni z naszej galerii jubilerskiej miejsce wyjątkowe, gdzie gwarantujemy najwyższy poziom wyrobnictwa i obsługi klienta. Nasza biżuteria z bursztynu zaliczana jest przez klientów z całej Europy do najpiękniejszych wyrobów jubilerskich w Polsce.

Galeria w sercu Gdańska


Położenie naszego salonu z biżuterią artystyczną zdeterminowało jego charakter i asortyment. Postanowiliśmy skorzystać z naturalnych surowców, których nad polskim morzem mamy pod dostatkiem. Mowa oczywiście o bursztynie i szerokim asortymencie biżuterii zrobionej na bazie tej szlachetnej substancji.

Natura i wszystko to, co odkrywamy w bursztynie jest dla nas inspiracją do tworzenia unikatowych ozdób – bransolet, obrączek, kolczyków oraz prowadzenia działalności edukacyjnej i szerzenia wiedzy o „złocie Bałtyku”.

Tworzymy biżuterię autorską, ale chętnie współpracujemy z artystami podzielającymi nasze poczucie estetyki i etykę pracy. Wykonujemy biżuterię na specjalne okazje oraz indywidualne zamówienie.

Indywidualne zamówienia

Ponad 50 lat doświadczenia

Gwarancja jakości