Biżuteria artystyczna w Gdańsku

Artystyczna Biżuteria
Szczubełek

Biżuteria z bursztynu

Natura i wszystko to, co odkrywamy w bursztynie jest dla nas inspiracją do tworzenia unikatowej biżuterii oraz prowadzenia działalności edukacyjnej i szerzenia wiedzy o „złocie Bałtyku”.

Indywidualne zamówienia

Tworzymy biżuterię autorską, ale też chętnie współpracujemy z artystami podzielającymi nasze poczucie estetyki i etykę pracy. Wykonujemy biżuterię na specjalne okazje oraz indywidualne zamówienie.

od 1970 roku

Nasza historia

ARBISZ to skrót od Artystyczna Biżuteria Szczubełek. Firma została założona przez małżeństwo – Jana i Halinę Szczubełek. Zajmujemy się wyrobem biżuterii artystycznej od 1970 roku.

 

Półwiecze doświadczenia w branży czyni z naszego saloniku jubilerskiego miejsce wyjątkowe, gdzie gwarantujemy najwyższy poziom wyrobnictwa i obsługi klienta. Nasza biżuteria z bursztynu zaliczana jest przez klientów do najpiękniejszych wyrobów jubilerskich w Polsce.

od 1970 roku

Nasza historia

Położenie naszego salonu z biżuterią artystyczną zdeterminowało jego charakter i asortyment. Postanowiliśmy skorzystać z naturalnych surowców, których nad polskim morzem mamy pod dostatkiem. Mowa oczywiście o bursztynie i szerokim asortymencie biżuterii zrobionej na bazie tej szlachetnej substancji.

 

Natura i wszystko to, co odkrywamy w bursztynie jest dla nas inspiracją do tworzenia unikatowych ozdób – bransolet, obrączek, kolczyków oraz prowadzenia działalności edukacyjnej i szerzenia wiedzy o „złocie Bałtyku”.

Biżuteria z bursztynu w Gdańsku

Nasz sklep stacjonarny znajduje się na starówce w Gdańsku, gdzie zajmujemy się produkcją i sprzedażą unikatowej biżuterii z bursztynu, złota i srebra. 

Sklep internetowy

W trosce o wygodę klientów, zdecydowaliśmy się założyć sklep internetowy, w którym na odległość mogą Państwo przebierać w naszym stacjonarnym asortymencie.

Biżuteria artystyczna w Gdańsku

Sklep stacjonarny