T

O firmie

Biżuteria artystyczna w Gdańsku

ARBISZ to skrót od Artystyczna Biżuteria Szczubełek. Nasz sklep stacjonarny znajduje się na starówce w Gdańsku, gdzie zajmujemy się produkcją i sprzedażą unikatowej biżuterii z bursztynu, złota i srebra. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór obrączek, pierścionków, bransolet, kolczyków i innych pięknych i ręcznie wykonanych ozdób.

Biżuteria z bursztynu w Gdańsku

Firma ARBISZ została założona przez małżeństwo – Jana i Halinę Szczubełek. Zajmujemy się wyrobem biżuterii artystycznej od 1970 roku. Półwiecze doświadczenia w branży czyni z naszego saloniku jubilerskiego miejsce wyjątkowe, gdzie gwarantujemy najwyższy poziom wyrobnictwa i obsługi klienta.

W trosce o wygodę klientów, zdecydowaliśmy się założyć sklep internetowy, w którym na odległość mogą Państwo przebierać w naszym stacjonarnym asortymencie – bransoletkach, kolczykach, obrączkach czy biżuterii z bursztynu.

Biżuteria z bursztynu prostu z Gdańska

Położenie naszego salonu z biżuterią artystyczną zdeterminowało jego charakter i asortyment. Postanowiliśmy skorzystać z naturalnych surowców, których nad polskim morzem mamy pod dostatkiem. Mowa oczywiście o bursztynie i szerokim asortymencie biżuterii zrobionej na bazie tej szlachetnej substancji. Natura i wszystko to, co odkrywamy w bursztynie jest dla nas inspiracją do tworzenia unikatowych ozdób – bransolet, obrączek, kolczyków oraz prowadzenia działalności edukacyjnej i szerzenia wiedzy o „złocie Bałtyku”.

 

Autorska biżuteria artystyczna

Tworzymy biżuterię autorską, ale też chętnie współpracujemy z artystami podzielającymi nasze poczucie estetyki. Wykonujemy bransolety, wisiory, obrączki, koczyki i inne ozdoby na specjalne okazje oraz indywidualne zamówienie.

Korzystamy z takich surowców jak m. in. złoto, srebro, kamienie szlachetne, masa perłowa. Nasza biżuteria z bursztynu zaliczana jest przez klientów do najpiękniejszych wyrobów jubilerskich w Polsce. Cieszymy się, że wybraliście Państwo sklep internetowy ARBISZ – życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
HTML/JavaScript
Sklep internetowy Shoper.pl