T

Dlaczego warto kupować biżuterię autorską?

Dlaczego warto kupować biżuterię autorską?

Dobrze dobrana do okazji biżuteria potrafi zdziałać cuda. Nie tylko podkreśli wyjątkowość chwili, ale również będzie idealnym uzupełnieniem nietuzinkowego, eleganckiego stylu kreacji, czy też uwydatni piękno i atuty urody kobiety, na plan dalszy odsuwając ewentualne jej mankamenty. Czym jest i dlaczego warto postawić na biżuterię autorską?

Co nazywamy biżuterią autorską?

W przypadku biżuterii ręcznie robionej wiele osób posługuje się określeniami biżuterii autorskiej, czy też artystycznej. Jak same nazwy podkreślają jest to rodzaj ozdób produkowanych w limitowane edycji, unikatowych, tworzonych z miłości dla sztuki. To szansa na zaistnienie dla twórców i producentów biżuterii, pozwalająca ukazać pełen kunszt artystyczny marki. Biżuteria  autorska bowiem to różnego rodzaju akcesoria o oryginalnym projekcie i ponadstandardowej jakości. Zwykle tworzą ją zjawiskowe i niepowtarzalne naszyjniki, kolczyki, pierścionki, które nie są do kupienia w zwykłej ofercie zakładów jubilerskich, a jeśli są wystawione na sprzedaż występują w pojedynczych egzemplarzach.

Dlaczego warto postawić na biżuterię produkowaną ręcznie?

Biżuteria handmade to gwarancja indywidualności. Bardzo często poza znanymi w jubilerstwie materiałami jak złoto, srebro, kamienie szlachetne łączy ona w sobie inne materiały plastyczne jak drewno, suszone owoce, kwiaty zamknięte w syntetycznej żywicy. To wszystko sprawia, że powstała biżuteria artystyczna jest idealnym podarunkiem dla wyjątkowej osoby, którą chcemy zaskoczyć pomysłowością i pokazać jej niepowtarzalność.

Wybierając biżuterię artystyczną ma się pewność, że została na starannie wykonana, co wpływa na jej trwałość i nienaganną kondycję przez kolejne lata użytkowania. Ręcznie wykonane kolczyki, naszyjniki są ponadczasowe, nigdy nie wychodzą z mody, a ze względu na limitowaną edycję ozdób — często występują jedynie w pojedynczych egzemplarzach — mogą być powodem do dumy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
HTML/JavaScript
Sklep internetowy Shoper.pl